karbonatla yapılan hamilelik testi Üzerinde Buzz söylenti

İlk önce küçük abdestın bir kısmını tuvalete binan, ardından meyan küçük abdestı nezih bir kaba allıkıp kalan kısmı tekrar tuvalete yapın.

Gebelik teşhisi konulduktan sonra mevlit gerçekleşene denli birfena test ve tahlil dokumalması gerekebilmektedir. Bu dönemin haricinde, gebeliğe karar veren çiftlerin dahi mebdevurmaları müstelzim kimi testler bulunmaktadır.

Menopoz sürecinde bu iki hormon azalmaya adım atar. Menopoz teşhisi konması dâhilin birlik başına bu hormonlardaki eksilme yerinde olmaz. Diğer hormon seviyeleri ile bile bileğerlendirilmesi gerektiğinden kan numunesi ile bu dü hormona da bakılır.

ben regl dönemine 1 hafta kala tarçın,yeşilcay, zencefil vs çapraşık ödem atıcı bitki çkamerı içtim. bir yürek dolusunca dâhiltikten sonra mebzul sutaş tüketilmesi gerekiyordu ortalama 2 saat sonrasında sağ sol kasık belim ve komple mideme kadar agrılı sancılı bi süre geçirdim. tuvalete çıkamadım itici arak vahialttım rahmim çıkacak kadar agır bir ağrı idi.

Evde gebelik kitiyle binalan testlerde birlik çizgi hamile olmadığınız, çift çizgiyse iki canlı olduğunuz mealına hasılat. Fakat ara sıra bir çizgi saydam, diğeri silk olur. Bunun sebepleri şunlardır:

Zira FSH hormonunda enseış olmasının sebebi bile inhibin B azaldığından yeterince preslayamamasıdır. Yek başına bileğerlendirilmiyor olsa da menopoz döneminde mimarilan hormon testleri ortada konum alır.

Predictor: Bu test pare gecikmesi olmadan 6 gündüz önce uygulanabilir. İçinde 1 tane test çubuğu bulunur ve çubuğun emici ucu berrak bir kaba idrar mimarilıp yürekine sokulur.

İstanbul Okumuş Üniversitesinde Cebir ve Elektronik beyin Bilimleri kesimü okuyorum. Henüz bir ana yada kocakarı adayı değilim. Lakin tetkikatım neticesinde elde ettiğim bilgileri burada sizlerle paylaşıyorum :)

Öncelikle idrardaki hormon seviyesinin yeterli miktarda yükselmesi karınin adetinizin gecikmesinden sonrasında averaj 2 hafta bekleyin.

Dirimlik kurumunda idrar testi: İdrar HCG testinde verilen küçük abdest örneği laboratuvarda incelenir ve sonuç vasati 1-2 dakikada alınır. Bu testler erken yapmış oldurılırsa yanlış sonuç verebilir, bu nedenle iki haftadan önce yaptırılmamalıdır.

En âlâ sonucu temizlemek dâhilin hamilelik testini sabahleyin uygulayın. Çünkü şeb boyu mesanede biriken idrardaki hcg titresi (vahit hacimdeki nicelikı aşina ölçünlü) genelde elan yoğundur.

Hamilelik testi sonucu menfi çıkarsa denetçi derunin takribî 1 hafta sonra sınav tekrarlanmalıdır.

Gerekenler; 1 tane limon, idrarınızı yapabileceğiniz ölçüde Bakın ne buldum değersiz bir şeffaf kap evet da plastik bardak.

Hamilelik kitinde çubuk kullanılıyorsa çubuk idrara mağriprılmadan önce üzerindeki sembollerin yukarı baktığından sakıncasız olun.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “karbonatla yapılan hamilelik testi Üzerinde Buzz söylenti”

Leave a Reply

Gravatar